Revlon

 Носіння окулярів може бути пов'язане як із клінічними рекомендаціями, так і з бажанням підтримувати стиль. У будь-якому випадку важливо підібрати правильну оправу, щоб вона підходила і не викликала дискомфорт. В оптиці у місті Кривий Ріг представлені сотні моделей на будь-який смак. Серед усіх доступних брендів особливу увагу варто приділити Revlon.

Головне про бренд Revlon

Revlon є всесвітньо відомим брендом, що займається в тому числі і створенням оптики для жінок. Це американська компанія, яка була створена у 1932 році. Зараз вона вважається одним із найстаріших виробників косметики, парфумерії, а також оптики.
Бренд позиціонує себе з різних боків, створюючи якісну продукцію, що відповідає сучасним трендам. Revlon оправи для окулярів купити зараз не складе труднощів. Завдяки широкій колекції тут знайдеться відповідний варіант для кожної дівчини. Вироби здатні підкреслювати індивідуальність, елегантність та красу. Аксесуари є універсальними, тому їх можна поєднувати як із діловим, так і зі спортивним стилем. Дизайнери попрацювали, намагаючись створити моделі, здатні задовольнити будь-які побажання.

Переваги очок від Revlon

Понад 100 років роботи роблять компанію лідером на ринку оптики. Моделі Revlon можна знайти за будь-якою ціною, у чому полягає ще одна перевага. Компанія пропонує продукцію середнього та вище середнього цінового сегменту, яка виправдовує ціну. Вона відрізняється:
  • високою якістю завдяки використанню міцних матеріалів;
  • тривалий термін експлуатації;
  • підвищеною зносостійкістю;
  • стійкістю до падінь та інших впливів;
  • зручністю та комфортом. Окуляри Revlon зручні у носінні завдяки грамотно продуманому дизайну. У деяких моделях є силіконові фіксатори для носа, які не натирають і не викликають почервоніння.
Враховуючи ці переваги, стає зрозуміло, чому моделі користуються попитом і популярністю у жінок різного віку та професій.

Асортимент оправ

Окуляри Ревлон виготовляються із синтетичних матеріалів, таких як ацетат та нержавіюча сталь. Вони відрізняються витонченими деталями, прикрашеними стразами, а їхні жіночні та елегантні кольори та дизайн надають їм індивідуальності.
Знайдуться як класичні, так і екстравагантні моделі з оправою блакитного кольору або леопардового відтінку. Вони здатні підкреслити всі переваги та зробити акцент на очах. При цьому дизайнери Ревлон пропонують доступні ціни, що повністю виправдовують якості. Дизайнерські рішення стосуються не лише відтінків оправи, а й форм. Круглі, прямокутні, квадратні, котяче око - все це ви можете знайти в колекції, перейшовши на сайт Ревлон і ознайомившись із запропонованим асортиментом.
Продукція середнього цінового сегмента підходить як постійного носіння, так певних випадків (сидіння за комп'ютером, читання книжок, перегляд фільмів та інших.). Фірма Ревлон – лідер у світі оптики, у чому ви можете переконатись особисто.