Roberto Cavalli

 Окуляри вже давно перестали бути інструментом коригування зору. Зараз це незамінний аксесуар, який здатний чудово доповнити будь-який образ. Магазин оптики чи спеціалізовані сайти в Інтернеті пропонують сотні варіантів із колекцій відомих брендів. Підібрати їх можна, як з особистих уподобань, так і з призначень лікаря.

Серед тисяч брендів особливу увагу варто приділити Roberto Cavalli. Це компанія, яка займається виготовленням якісних та високоміцних оправ та сонцезахисних окулярів для жінок та чоловіків. Продукція відноситься до середнього цінового сегменту, тому дозволити її зможе кожен.

Про бренд

Роберто Каваллі, засновник цього бренду, народився у місті Флоренція в 1940 році в аристократичній родині. Коли йому було 30 років, він представив свою першу колекцію в Парижі, а 1972 року відкрив свій перший магазин якісної оптики. Окуляри від дизайнера Роберто Каваллі відрізняються класичним та елегантним дизайном, що нагадує про минулу епоху завдяки своїй великій оправі та злегка екстравагантному дизайну, залишаючись при цьому вишуканими та досконалими.
У 90-х роках дизайнер досяг популярності серед найзаможніших верств населення завдяки своїм барвистим, трансгресивним та яскравим моделям. Зараз бренд набув широкої популярності і в Україні. Тут є тисячі шанувальників, які цінують високу якість, стиль та унікальність. Окуляри від Roberto Cavalli ви можете легко купити як у спеціалізованих магазинах, так і на інтернет-порталах. Вони відмінно підійдуть для чоловіків і жінок різного віку та соціального статусу. У їхньому дизайні часто зустрічаються характерні символи марки «RC» або змія. У багатьох випадках ці символи ідеально інтегровані у дизайн окулярів.

Асортимент сонцезахисних окулярів

У світі моди сонцезахисні окуляри є одним із аксесуарів, здатних надати індивідуальності та завершити образ. Роберто Каваллі знає це, оскільки його моделі сонцезахисних окулярів є найкращими аксесуарами завдяки їхньому витонченому та привабливому дизайну. Roberto Cavalli – це бренд, який приділяє велику увагу навіть найдрібнішим та незначним деталям у всіх моделях. Тут можна знайти сотні варіантів колірних рішень, дизайнів, а також форм оправ, які сподобаються абсолютно кожному:
  • "кошаче око";
  • моделі із круглими лінзами;
  • «метелик»
  • квадратні;
  • геометричні оправи.

Оправи

Створив Roberto Cavalli сонцезахисні окуляри з урахуванням існуючих модних тенденцій, а також потреб клієнтів. Крім цього, тут також надані оправи. Щодо окулярів за рецептом, італійський дизайнер створив безліч колекцій. Вони поєднують класичний дизайн, такий як квадратні або прямокутні окуляри, з іншими, більш сучасними та трансгресивними формами. Вони точно привертають до себе увагу, відрізняються зручністю і підвищеним комфортом, коли ви їх носитимете. З огляду на це вони носяться як на постійній основі, так і для певних цілей.
Бренд Роберто Каваллі – варіант для тих, хто цінує підвищений комфорт та ексклюзивність. Окуляри відносяться до середнього цінового сегменту, тому дозволити високу якість собі зможе абсолютно кожен. Італійський бренд є одним із найвідоміших люксових брендів не тільки в оптичному секторі, а й у модній індустрії.
Моделі окулярів мають набір комбінацій, що включають два матеріали: ацетат та метал. Роберто Коваллі - це бренд, що дозволяє собі створювати такі дизайни, які ідеально поєднують кілька елементів в одній моделі. Їх дизайн дуже відрізняється, тому ви легко знайдете той варіант, який вам найбільше сподобається.
Оправа для окулярів Roberto Cavalli – приклад збалансованості та вишуканості.