Sihouette

 У магазині професійної оптики міста Харкова ви знайдете різні моделі чоловічих окулярів та оправ, які задовольняють будь-які бажання та потреби чоловіків. Стильні та сучасні моделі від популярного бренду – чудовий приклад якості з урахуванням модних тенденцій.

Особливості чоловічих окулярів Sihouette

Бренд Sihouette пропонує набагато більше, ніж просто окуляри чи модні аксесуари. Моделі є поєднанням дизайну разом з функціональністю, і підкреслюють індивідуальність власника. Бренд пропонує повну свободу вибору, моделі є ідеальним варіантом для чоловіків, які хочуть виразити індивідуальність, не жертвуючи комфортом.
Упродовж десятиліть європейська компанія удосконалювала філософію дизайну, розробляючи сучасні технології, матеріали, такі як:
  • високотехнологічний титан;
  • пластик;
  • синтетичний матеріал.
Моделі Sihouette розроблені без використання гвинтів, дуже міцні та ніколи не вийдуть з моди завдяки універсальному зовнішньому вигляду. Прогресивні лінзи, використані в окулярах, гарантують виключно плавний перехід між зонами ближнього та далекого зору. Хвильові ефекти та спотворення зведені до мінімуму.
Компанія розробила складні технології виготовлення, які гарантують повний комфорт та високу практичність у повсякденному використанні. Тому чоловічі окуляри ідеально підходять як для роботи, так і для відпочинку, і гарантують чіткий зір у будь-якій ситуації.

Асортимент оправ

Чоловічі моделі Sihouette відрізняються міцним дизайном та виготовлені з інноваційних матеріалів зі звичною високою якістю. Завдяки різноманітності кольорів та форм лінз, кожен знайде окуляри, які найкраще відповідають його стилю. Виготовляються вони з точністю з використанням інноваційних технологій. Бездоганна якість, позачасова естетика ідеально гармонує з елегантним та чистим дизайном, що переживає всі тенденції.
Окуляри Sihouette пропонують найкраще зорове сприйняття завдяки неперевершеній легкості, посадці та приємному вбудованому комфорту. Вони відрізняються мінімальною вагою та комфортом під час постійного чи тимчасового носіння.
Sihouette пропонує кілька моделей чоловічих окулярів. Всі вони виконані з високою якістю та в стилі, непідвладному часу. Квадратна оправа, окуляри панто з круглими лінзами та класичні авіатори доступні для створення оригінального образу, який ніколи не виходить із моди. Пропонований асортимент дуже різноманітний. Чоловічі окуляри в оправі Sihouette наголошують на певній індивідуальності в стилі, а моделі без оправи комбінуються найрізноманітнішим чином. А ось варіанти в півоправі є компромісом. Окуляри з акцентними кільцями дозволяють ще більше висловити свою індивідуальність. Аксесуари, що пропонуються, доступні в різних колірних рішеннях (чорні, білі, коричневі, сині), формах і розмірах.