Style Mark

 Підбираючи оправи, важливо звертати увагу як зовнішній вигляд і естетичність, а й інші характеристики. Хоча у магазині спеціалізованої оптики у місті Києві знайдуться сотні варіантів, що відрізняються між собою дизайнерським рішенням, кольорами та формами, вибір іноді може бути важким. Бренди з різних куточків планети намагаються відповідати сучасним тенденціям, пропонуючи клієнтам найкращі варіанти сонцезахисних окулярів та оправ як для чоловіків, так і для жінок. Високу популярність серед цінителів високоякісної оптики користується бренд Style Mark.

Про бренд

Компанія Style Mark, що характеризується дизайном та технічною точністю, виготовляє оправи та сонцезахисні окуляри з унікальними колірними поєднаннями, які прослужать вам довгі роки та будуть чудово справлятися зі своїми завданнями. Пропонуючи обслуговування клієнтів світового класу і чудова якість продукції, що вони вважають основний гарного дизайну, Stylemark сонцезахисні окуляри і в цілому бренд вже кілька десятків років впливає на всю індустрію окулярів завдяки своїй далекоглядній естетиці.
Володіння окулярами цього бренду означає ідеальне поєднання компонентів кропіткої роботи, аж до кольору. Завдяки штатному колористу бренд прагнув розробити кольорові історії, натхненні мистецтвом, дизайном, архітектурою та природою.
Окуляри Stylemark - це поєднання високоміцних матеріалів і унікального дизайну. Відмінні оправи виготовляються з титану та ацетату. Вони мають такі переваги:
  • підвищена стійкість до механічного та фізичного впливу;
  • довговічність;
  • захист фарби від впливу сонячних променів;
  • універсальність;
  • надійність.
Співробітники бренду Style Mark займаються виробництвом високоякісних очок з дотриманням затверджених міжнародних стандартів на кожному етапі виробничого процесу.

Догляд за окулярами

Незалежно від якості складання та використання інноваційних матеріалів, щоб окуляри служили десятки років, важливо правильно їх доглядати. Процес догляду включає кілька важливих етапів, які проводити потрібно щодня.
Для окулярів Stylemark виробники не пропонують особливого догляду, тому весь процес є стандартним:
  • щоб лінзи прослужили довго, їх слід тримати у чистоті. Один або два рази на тиждень мийте лінзи невеликою кількістю води з нейтральним милом, потім висушіть серветкою з мікрофібри;
  • коли ви не користуєтеся окулярами, завжди намагайтеся тримати їх у футлярі;
  • завжди тримайте окуляри марки Стайл Марк за оправу, щоб не забруднити лінзи;
  • не зберігайте окуляри біля джерела тепла, всередині автомобіля або під прямим сонячним промінням. Тепло деформує оправу через розширення матеріалів;
  • знімайте та надягайте окуляри виключно обома руками, тримаючись за оправу, а не за лінзи.
Стайл Марк – це високоміцні окуляри для чоловіків та жінок, які цінують відмінну якість, зручність, практичність та довговічність. Вони доповнять образ та стануть частиною вашого неповторного стилю.