Swing

 • Всі розділи
 • Дитячі та підліткові оправи
 • Жіночі оправи
 • Унісекс оправи
 • Чоловічі оправи
 • Чохли для окулярів

 Задовольнити потреби кожної людини у сонцезахисних окулярах та якісних оправах не так просто, як здається. Оптика в районі Лівобережна має великий асортимент десятка моделей для чоловіків, жінок і дітей. Серед усіх доступних брендів особливу увагу варто приділити Swing. Це лідер у галузі оптики, який пропонує сучасні колекції, спеціально створені з урахуванням індивідуальних особливостей. Всі моделі відрізняються високою якістю, надійністю, практичністю та чудовим дизайном.

Про бренд

Swing – бренд сонцезахисних окулярів та оправ для дітей, жінок та чоловіків, який добре себе зарекомендував на вітчизняному та європейському ринку.
У 2010 році відділ досліджень та розробок створив новий дизайн для задоволення потреб користувачів окулярів. Вони вирішують такі проблеми, як деформація, адаптація до обличчя, чутливість шкіри. Дозволяють знизити ризики появи алергії на неметали, пошкодження шкіри через якість покриття та фарбу.

Опис моделей окулярів

Оправа Swing дитяча, доросла, сонцезахисні окуляри – виробляються за унікальною технологією Tr-90 Natur, що надає особливу перевагу для дітей. Сонцезахисні окуляри не деформуються, не ламаються, покриті органічною фарбою та важать кілька грамів, завдяки чому вони зарекомендували себе як безпечні та міцні.
Оправи Swing створені з урахуванням тенденцій та комфорту. У колекції ви можете знайти круглі, овальні, квадратні та інші форми, які будуть зручні та не створюють дискомфорту. Колірні рішення також численні:
 • яскраві сині;
 • класичні темні;
 • рожеві;
 • червоні;
 • срібні;
 • білі.
Окрім класичних відтінків, тут знайдуться кольорові моделі із яскравим дизайном. Вони точно привернуть увагу кожну дитину. Swing оправа створюється з урахуванням потреб дітей. Компанія створює безліч красивих та барвистих окулярів. Вони міцні та легкі, підходять за розміром та не ковзають ні під час занять спортом, ні під час ігор із друзями.

Окуляри для дорослих

Крім дитячих окулярів бренд також розробляє сонцезахисні окуляри для дорослих людей. Чоловічі та жіночі моделі відрізняються інноваційним дизайном та підвищеним комфортом. Swing окуляри – це не просто звичайний аксесуар, а культовий предмет у гардеробі кожної людини.
Особливо з настанням теплого сезону та збільшенням світлового дня бажання поповнити колекцію сонцезахисних окулярів відчувається дедалі більше. Ось чому компанія розробила багатий асортимент жіночих та чоловічих Swing сонцезахисних якісних окулярів, і можна вибрати ті, які найбільше відповідають стилю та особі. Відкрийте для себе всі модні та позачасові моделі: у колекції ви знайдете щось на будь-який смак як для постійного, так і для тимчасового носіння.
Незалежно від того, чи це дитячі оправи Swing або дорослі сонцезахисні окуляри, з ними ви почуватиметеся комфортно в будь-яких ситуаціях: на роботі, на прогулянці, під час занять спортом. Оправа для захисних окулярів бренду Swing – поєднання практичності, якості та довговічності.