Titanflex

  • Всі розділи
  • Чоловічі оправи
  • Чохли для окулярів

 Підібрати чоловічі оправи складно. Залежно від типу та форми обличчя важливо купувати модель, яка підкреслюватиме всі переваги та приховуватиме недоліки. Знайти сотні варіантів оправ для окулярів можна в оптиці в Херсоні. При цьому ви зможете замовити вподобану модель онлайн та через інтернет-магазин, що допоможе заощадити час. Серед усіх доступних брендів користується популярністю Titanflex.

Головне про бренд Titanflex

У 1988 році компанія Eschenbach зробила революцію у виробництві, дизайні та попиті на окуляри, розробивши унікальну технологію. Дуже гнучкий, стабільний за розмірами матеріал гарантує, що всі окуляри є надійними, міцними та такими, що ідеально сидять. Окрім очок, компанія також виробляє широкий спектр прецизійного оптичного обладнання.
З розвитком технології «ефективного дизайну» окуляри Titanflex, а точніше їхнє виробництво, досягло ще однієї інноваційної перемоги – стабільність при відмінній гнучкості. Моделі відрізняються повною свободою дизайну.
До цього дня оправи та сонцезахисні окуляри цього бренду вважаються одними з найкращих на ринку. Комбінація матеріалів набагато гнучкіша, ніж пружинна сталь, а також на третину легше.

Матеріал, що використовується для виготовлення окулярів

Оправи Titanflex створюються за унікальною технологією завдяки інженерному та дизайнерському досвіду. Термічна обробка та оздоблення контролюються на кожному етапі. Сам титанфлекс є металом з ефектом пам'яті. Це означає, що оправи повертаються у свою початкову форму після вигину. Ще однією перевагою матеріалу є його гіпоалергенність.
Титан – це матеріал, що використовується у різних сферах. Кораблебудування, космічні, медичні технології – титанові сплави з пам'яттю вже давно використовуються у дослідницькій сфері. Вони відкривають нові перспективи технологій майбутнього. Титанфлекс окуляри надзвичайно легкі, напрочуд міцні та дуже гнучкі. Вони стійкі до подряпин і потертостей.

Дизайн окулярів

Бренд відрізняється не лише неймовірною якістю продукції. Він також відомий унікальними та потужними візуальними дизайнами. З самого початку компанія дотримувалася класичного стриманого дизайну, який сподобається чоловікам. Зараз бренд став синонімом високотехнологічного та суворого дизайну. Тут знайдуться окуляри:
  • круглі;
  • квадратні;
  • прямокутні;
  • «Котяче око» та ін.
Titanflex окуляри підійдуть як для постійного, так і періодичного носіння. Вони впишуться у будь-який образ (діловий, спортивний, святковий, щоденний), будуть унікальним аксесуаром, вишуканим та стильним. З ними ви відчуєте, що означає комфорт та зручність. Завдяки сотням різних дизайнерських рішень, спеціально створених для чоловіків, ви легко знайдете відповідний варіант. Темні оправи підійдуть чоловікам, які цінують статусність. Екстравагантні окуляри стануть найкращим варіантом, якщо ви хочете виділитися.