Tom Hart

 • Всі розділи
 • Жіночі оправи
 • Чоловічі оправи

 У місті Черкаси можна купити оригінальні брендові товари, оптика не виняток. Оправа Tom Hart користується популярністю серед чоловіків та жінок, які приділяють увагу іміджу. Творець бренду Thomas J. Hart — бунтар, який пішов проти усталених цінностей сім'ї, що в Англії було випадковим. Томас народився у сім'ї політиків та військових, вже в юності став шанувальником The Beatles та плекав мрію про створення модного ательє. Він хотів стати причетним до богемного світу. Поети, художники, музиканти та актори розбурхували його уяву.

Початок бренду Том Харт

До кінця шістдесятих років молодий невідомий дизайнер організував перший показ мод. Він представляв колекцію елегантного та вишуканого чоловічого одягу та мав великий успіх. Натхненний Том продовжує працювати та відкриває власний Дім моди, мрія збулася! Шанувальники бренду незабаром побачили не лише одяг, а й окуляри Том Харт, які дуже швидко завоювали популярність серед людей, які стежать за модними тенденціями і мають високий статус.

Що відрізняє Том Харт від інших брендів?

Tom Hart отримав аристократичне виховання, що не могло не позначитися на його витворах. Все, що він створює, несе на собі неодмінний відбиток вишуканості, Том вважає, що справжній чоловік неодмінно має бути елегантним.
Оптична оправа Tom Hart стала наступним освоєним напрямом творчості, який швидко захопив майстра. Для створення та оформлення оправ відкрилася дизайнерська студія. Кожен чоловік підтвердить, що окуляри — це невід'ємна частина іміджу, можливість стати привабливішою та впевненішою у собі. Колекція Tom Hart – це окуляри, що переплітають у собі новомодний та класичний стиль, виконані з унікальним оздобленням та оригінальними ідеями. Tom Hart чоловічі окуляри стали завсідниками реального світу і світу Високої моди.

Відмінні риси окулярів Том Харт

Том Харт створює унікальні окуляри, вони відрізняються масою переваг:
 • в обробці використовуються стримані відтінки (золотий, срібний, теракотовий, чорний);
 • на завушниках нанесено логотип бренду;
 • оправи виготовляються із спеціальних сплавів (наприклад, монель) або інших матеріалів, що відрізняються підвищеною міцністю (титан, алюміній, сталь);
 • використовується фурнітура гіпоалергенна;
 • Том Харт оправа виготовляється із залученням відомих виробників матеріалів (наприклад, для вушників береться ацетат целюлози від MAZZUCCHELLI).
Окуляри Том Харт відрізняє ціна речі, яка створена для активної та тривалої експлуатації. Будь-яка оправа цього бренду — бездоганної якості, яка має великий запас міцності. Творець вміло поєднує модні тенденції та реальний світ, що робить його вироби актуальними поза часом. Аксесуари цього бренду доречні як з діловим костюмом, так і з гламурним блейзером.

Окремо слід згадати від Tom Hart сонцезахисні окуляри. Їх також відрізняють виразність у дизайні та обов'язкова преміум-якість. Моделі, незважаючи на їхню різноманітність, відрізняються особливим стриманим шармом, аристократичністю та якоюсь загадковістю Туманного Альбіону. Сонцезахисні окуляри можуть мати різні:

 • форми оправи (квадратні, напівкруглі, спортивні та інше);
 • матеріали оправи;
 • кольори оправи та лінз.
Сьогодні бренд випускає оправи для оптики та сонцезахисні окуляри для чоловіків та жінок, які підходять як шанувальникам класики, так і сучасних тенденцій. Вироби Том Харт призначаються для харизматичних та впевнених у собі людей. Ви матимете можливість вибрати відповідну модель з урахуванням своїх побажань!