Tress&Co

 • Всі розділи
 • Жіночі оправи
 • Чоловічі оправи

 Окуляри tress&co стануть стильним доповненням образу, допоможуть виглядати привабливо та сучасно. Моделі оправ для оптики цього бренду відрізняються простотою, функціональністю та універсальністю. Такі окуляри підійдуть як для ділового стилю, так і для повсякденного, екстравагантного, романтичного чи бешкетного.

Рекомендації щодо вибору оправи для оптичних окулярів

Створення іміджу має на увазі використання оригінальних аксесуарів - окуляри tress&co є саме такими, при цьому вони мають великий запас міцності, забезпечуючи тривалий термін експлуатації. Вибираючи відповідну оправу, необхідно звертати увагу на такі нюанси, як матеріал, якість фурнітури, відповідність формі обличчя та колір. Бренд відрізняється високою якістю виробів усіх моделей, які можуть стати як універсальною необхідною річчю, так і ефектним доповненням гардеробу.
Щоб підкреслити переваги своїх рис обличчя, скористайтеся порадами від бренду tress&co на вибір:
 • для особи овальної форми найкраще підходять окуляри практично всіх форм (виключаючи дуже вузькі та великі);
 • для круглого обличчя більше підійде оправа з прямими лініями та гострими кутами;
 • якщо обличчя трикутної форми - Виберіть овальну оправу;
 • для обличчя з прямокутною формою підходять окуляри круглі та овальні.
Правильно підібраний розмір (ширина отвору для лінз та ширина мосту вказується на завушниках) дозволить користуватися окулярами з комфортом, а привабливий зовнішній вигляд додає впевненості у собі.

Особливості оправ для оптичних окулярів від tress&co

Щоб окуляри сиділи добре, оправа має сильно виступати межі лицьового контуру. Ідеально, якщо верхня лінія оправи йде лінією брів або прикриває їх на одну третину.
Тress&co пропонує оправи з носоупорами та без. Яку вибрати залежить від ваших уподобань. Для власників широких переносиць передбачені носоупори на гвинтах із можливістю відрегулювати їх на потрібній відстані для надійної та комфортної фіксації окулярів на носі.

Вироби виготовляються з гіпоалергенного міцного та легкого матеріалу (сплави різних металів, пластмаси, дерева), оснащуються міцними шарнірами. Окуляри з такою оправою - це важливий аксесуар, який передбачає постійне носіння, читання, роботу за комп'ютером. Правильно підібрані окуляри високої якості ви не відчуватимете протягом дня, вони прослужать вам тривалий термін, забезпечуючи комфорт та підкреслюючи переваги вашої зовнішності.

Окуляри Tres&Co використовуються як для корекції зору, так і для створення іміджу. За допомогою оправи цього бренду для оптики можна:
 • підвищити статус власника;
 • підкреслити смак та індивідуальність;
 • підкоригувати овал особи;
 • прикрасити та доповнити образ.
У місті Чернігові магазини Оптика пропонують купити оправи затребуваних брендів, у тому числі tress&co.