Vento

 • Всі розділи
 • Дитячі та підліткові оправи
 • Жіночі оправи
 • Жіночі сонцезахисні окуляри
 • Унісекс оправи
 • Чоловічі оправи
 • Чоловічі сонцезахисні окуляри
 • Чохли для окулярів

 Vento бренд з'явився завдяки засновнику компанії Opticus, Мехмет Акін. Мехмет виявляв таланти до створення очок ще в юнацтві, коли підробляв підмайстром у магазині оптики на півдні Туреччини. Після закінчення школи юнак вирішує створити власну справу, навчається справі професійного оптика. Проходячи навчання, Мехмет намагається здобути досвід у діючих салонах. Його кар'єра почалася зі звичайного майстра і швидко дійшла східцями до керівника. Коли весь можливий досвід був здобутий, Мехмет заснував компанію Opticus.

Поява бренду Венто

Мандруючи світом, Мехмет Акін настільки надихнувся італійським колоритом, що під його впливом з'являється концепція нового сімейного бренду на оптичному ринку — оптичні та сонцезахисні окуляри венто. У 2016 році на ринок виходить перша колекція медичних оптичних оправ для чоловіків, жінок та дітей. Vento – бренд, здатний якісно задовольнити потреби великої родини як у корекції зору, так і у захисті очей від ультрафіолетових променів.
На ринку представлені vento окуляри для дітей, підлітків та дорослих. Це обумовлено особливим трепетним ставленням італійців до сім'ї — вони пишаються своєю сім'єю і намагаються забезпечити її членів усім найкращим. Назва vento перекладається з італійської, як «вітер».

Особливості бренду

З 2016 окуляри vento стали популярними по всьому світу. У колекціях представлені family look, що дозволяють придбати оправи для всіх членів сім'ї в одному стилі. При цьому оправи vento представлені в широкому асортименті, здатному задовольнити шанувальників різних стилів від строгого ділового до вільного повсякденного. Тут ви знайдете також екстравагантні моделі, які здатні зробити особливий акцент в образі.

Основні напрямки Венто

Оправа для окулярів vento випускається у двох основних напрямках:
 • Casual – універсальні, для щоденного використання, із застосуванням класичного дизайну у стриманих тонах;
 • De Luxe - ексклюзивні моделі ручної роботи, оздоблені дорогими матеріалами, емаллю, розписом.
 • Головна риса, що відрізняє vento окуляри для зору - легкість та витонченість.

Різноманітність у колекціях vento

У каталогах бренду ви знайдете колекції для всіх вікових категорій:
 • для жінок: від класичних моделей, до наймодніших тенденцій, суворі форми та нестандартні колірні рішення;
 • для чоловіків: вибір оправи - це відображення характеру, Венто пропонує окуляри для сміливих, мужніх, вишуканих, впевнених чоловіків. Тут ви знайдете як мінімалістичні варіанти, так і екстравагантні;
 • для підлітків та дітей: vento оправа для маленьких окулярів продумана до дрібниць, з таким аксесуаром зручно та легко, безліч моделей дозволяє зробити вибір на користь будь-якої форми та кольору. Можливість вибрати окуляри у єдиному стилі з батьками. При виготовленні застосовуються гіпоалергенні матеріали.
Vento оправи для оптики, "натхненні вітром", оновлюються в каталозі двічі на рік, сонцезахисні - один, виробник іде в ногу з часом з огляду на всі модні тенденції. Колекції для дорослих виходять у трьох кольорах, для дитячих та підліткових – можливі понад 30 колірних рішень.
Оправа для окулярів Vento - це можливість втілити в життя найоригінальніший образ: моделі, що нескінченно оновлюються, різноманіття декоративних елементів і колірних рішень, великий вибір форм і розмірів - все це завойовує все більше шанувальників бренду по всьому світу.

Магазин оптики у місті Кропивницький здатний задовольнити запити найвибагливіших покупців!