William Morrris

  • Всі розділи
  • Жіночі оправи
  • Унісекс оправи
  • Чоловічі оправи

 Британський бренд William Morris пропонує витончені, вишукані, не обтяжені зайвими деталями окуляри. Компанія була заснована в 1997 році і заслужила довіру, популярність серед поціновувачів гарної оптики. Душою компанії є дизайнер Роберт Вільям Морріс, який зібрав довкола себе команду професіоналів, які створюють нові колекції очок з урахуванням запитів споживача та використання новітніх технологій.

Особливості виробів бренду

Як дизайн оправи може бути стриманим, і водночас оригінальним та яскравим? На це запитання ви знайдете відповідь, переглянувши подані в каталогах колекції окуляри William Morris. Завдяки незмінному дотриманню власних високих стандартів вибору, покупці завжди впевнені, що купуючи оптичні або сонцезахисні окуляри британського бренду William Morris, вони отримують виріб найвищої якості.
Каталоги наповнені переважно класичними моделями з лаконічним дизайном, що «вписує» окуляри в будь-який образ, вони чудово підходять як для повсякденного використання, так і «на вихід».
Велика увага приділяється вибору сировини, з якої виготовляються оправи. Використовуються екологічні, легкі та міцні матеріали, що забезпечують високий рівень комфорту та надійності.
William Morris представляє кілька колекцій, що постійно оновлюються:
  • Charles Stone;
  • Black label;
  • Young Wills;
  • Eternal;
  • Classic;
  • London.
Виробництва розташовані в Японії та Великій Британії. Оправи створюються дизайнерами з переконанням, що окуляри є не лише необхідністю, а й аксесуаром, що доповнює стильний образ.
Кожна з моделей колекцій окулярів William Morris спрямована на створення акценту в зовнішньому вигляді людини, на підкресленні індивідуального образу. У каталогах представлені оправи, що поєднують у собі стилі різних часів, доповнені талановитими ідеями творців. Проте, всі вони поєднуються британською стриманістю (окуляри виконані в стриманих кольорах і класичних формах, без епатажу, що кричить).

Де придбати оригінальні окуляри?

Щоб придбати брендові окуляри, достатньо завітати до магазину оптики у Херсоні. Справжні поціновувачі англійського стилю, гармонійного поєднання оригінальності та витонченості можуть спокійно вибрати і приміряти моделі, що сподобалися. Щоб уникнути підробок, майте на увазі, що кожен оригінальний виріб упакований у фірмову коробку та супроводжується сертифікатом якості.
Купуючи дизайнерські окуляри, ви виглядатимете елегантно, солідно і привабливо, почуватиметеся комфортно та впевнено. Чоловічі та жіночі оправи виконані майстерно із застосуванням найсміливіших ідей. Кожен виріб відмінної якості, тож замовник точно знає, за що платить. Оптика – це не те, на чому слід економити – на здоров'я очей, зручності застосування, привабливості зовнішнього вигляду – вибирайте найкращих, таких як William Morris!