Yohij Yamomoto

 Японський бренд Yohij Yamamoto відомий незвичайністю та магічним шармом. Він заснований у 1972 році знаменитим кутюр'є Йодзі Ямамото. Окуляри цього бренду - поєднання монохромності забарвлення і ідеальних геометричних форм. Призначені для людей, які цінують вишуканість та індивідуальність.

Найближча оптика запропонує різноманітні моделі очок «Йоджі Ямамото» за адекватними цінами. Весь асортимент представлений на веб-сайтах в Інтернеті, там можна зробити замовлення в режимі онлайн.

Особливості колекції очок Yohij Yamamoto

Бренд «Йоджі Ямамото» – це окуляри, які одразу можна відрізнити від інших. Стиль миттєво впізнаємо – мінімалістичний, стриманий дизайн, відсутність декору, скупа кольорова гама із превалюванням чорного кольору. «Драматизм, авангард та інтелігентність» - це девіз дизайнера, якому він слідує, створюючи унікальні форми і чарівні забарвлення.
Компанія «Йоджі Ямамото» випускає чоловічі та жіночі окуляри, які із задоволенням обирають представники бомонду та інтелектуали, які віддають перевагу лаконічності та бездоганній якості. У виробництві оправ «Едзі Ямамото» використовують такі матеріали:
  1. Целюлози ацетату. Популярний пластик, що добре піддається обробці. Одержують із бавовни хімічним шляхом. Міцний та легкий матеріал, стійкий до підвищеної температури. Дає необмежені можливості експериментувати з палітрою кольорів.
  2. Титан. Вважається найкращим металом для виготовлення оправ. Впізнаємо за характерним сріблястим відтінком. Легкий, міцний, абсолютно нешкідливий для здоров'я. У виробах виглядає вишукано, елегантно, дорого.
Ямамото створив свій бренд для людей, які обирають не традиції, а комфорт, не відданість трендам, а яскраву індивідуальність.

Як вибрати окуляри за типом обличчя

Правильно підібрані формою обличчя окуляри підкреслять переваги і завуалюють недоліки. Крім того, оправа має давати відчуття комфорту – не здавлювати перенісся та віскі, не сповзати на кінчик носа. Тоді її можна буде не знімати цілий день. Стиль окулярів повинен обов'язково відповідати загальному образу - гармоніювати з одягом, аксесуарами, прикрасами.
Вибір формою особи слід робити, керуючись простими правилами:
  1. Овальній особі підібрати окуляри найпростіше – практично кожна оправа буде доречною. Головне не порушити пропорцій, вибрати потрібний розмір лінз. Бажано, щоб верхня межа рамки знаходилася на рівні брів, а ширина оправи трохи більше ширини обличчя.
  2. Для подовженої особи хороші оправи круглої та прямокутної форми. Не варто приміряти мініатюрні, безободкові та круглі моделі.
  3. Обличчя у формі прямокутника прикрасять витончені овальні або круглі окуляри зі дужками, закріпленими у верхній або середній частині рамки. Ефектно виглядають безободкові моделі.
  4. Для квадратної особи актуальні оправи із закругленими формами, без гострих кутів – «леннони», «котяче око», «авіатори».
  5. Трикутній особі з вузьким підборіддям потрібні закруглені оправи з низькою посадкою.