Консультація лікаря

 Добре бачити хоче будь-яка людина, адже зір є одним із основних органів чуття. Будь-які проблеми з ним викликають дискомфорт, заважають нормально вчитися та працювати, не дозволяють займатися улюбленими хобі і т.д. Консультація офтальмолога допоможе вчасно виявити та визначити патологію, підібрати ефективне лікування та попередити прогресію захворювання. Важливо, щоб лікар був досвідчений, мав профільну освіту та регулярно підвищував свою кваліфікацію, а також умів знайти підхід до клієнта. Тільки тоді прийом окуліста буде результативним та комфортним.

Своєчасне звернення до фахівця потрібне не тільки дорослим, а й підліткам і навіть маленьким дітям. Про здоров'я останніх слід подбати батькам, адже самі вони не здатні визначити, що з очима не все гаразд. Є спеціальні методи домашньої діагностики, які дозволяють запідозрити короткозорість, далекозорість тощо. 

Платний прийом у лікаря-офтальмолога: кому і навіщо необхідний

Перевіряти зір і в цілому стан очей потрібно регулярно, і є два варіанти, як це зробити. Перший – скористатися послугами співробітників державних лікарень, до яких спочатку потрібно отримати направлення від сімейного лікаря. На жаль, обладнання у більшості медустанов старе, а персонал використовує застарілі методики, тому консультація лікаря окуліста не завжди дозволяє виявити хворобу та дати об'єктивну оцінку стану пацієнта.

Другий спосіб – отримати професійну допомогу у приватному порядку. На сайті optikalik.com.ua можна записатися на прийом до офтальмолога, не сумніваючись у його компетентності та адекватній ціні послуг. Застосовуючи сучасні прилади з метою оцінки стану органів зору, лікарі точно встановлюють діагноз і дають професійні рекомендації щодо лікування. У тому числі клієнти можуть отримати рецепт на окуляри або лінзи для дали, для повсякденного носіння, для роботи за комп'ютером і т.д.
Консультація лікаря окуліста необхідна кожному, хто відчуває погіршення зору, раніше страждав на офтальмологічні захворювання або отримав травму голови. До зони ризику входять люди, які:
 • мають вік понад 45-50 років;
 • страждають від артеріальної гіпертензії та патологій судин;
 • хворіють на цукровий діабет;
 • у недавньому часі пережили операцію на очах, наприклад, проходили лазерну корекцію;
 • постійно знаходяться перед екраном ноутбука чи ПК, працюють із дрібними деталями;
 • схильні генетично до патологій зорової системи.
Також платна консультація у хорошого офтальмолога важлива для вагітних жінок і тих, хто хоче народити дитину (самостійно або за допомогою репродуктивних технологій), при цьому має прогресуючу короткозорість або інші серйозні захворювання очей.

Які захворювання дозволяє виявити прийом офтальмолога?

Завдяки огляду можна виявити широкий спектр патологій:
 • кон'юнктивіт, блефарит та кератит;
 • підвищений внутрішньоочний тиск;
 • зараження органів зору вірусами та інфекціями, включаючи герпес та токсоплазмоз;
 • хоріоретиніт та іридоцикліт;
 • далекозорість, короткозорість;
 • хвороби зорового нерва;
 • відшарування сітківки;
 • астигматизм;
 • помутніння кришталика.
Виразність проблеми може бути різною, як і прогноз одужання, але є пряма залежність – чим швидше людина приходить до лікаря та починає лікування, тим менше часу, грошей та зусиль потрібно на відновлення.

Приводи для запису на прийом лікаря-окуліста

Симптоми, за яких потрібно негайно записуватися до лікаря:
 1. Нездатність чітко бачити навколишні предмети.
 2. Проблеми з розпізнаванням об'єктів поблизу чи вдалині.
 3. Спотворення розмірів та форм.
 4. Поява райдужних кіл, колірних спалахів, незрозумілих точок.
 5. Виникнення періодичних та постійних болів.
 6. Рясне сльозовиділення.
 7. Збільшення чутливості до світла.
 8. Почуття присутності в оці чогось стороннього.
 9. Сверблячка і сухість слизових покривів, почервонілі повіки.
 10. Неприємні відчуття при ходінні в окулярах чи лінзах.
 11. Швидка стомлюваність.
 12. Проблеми із периферичним зором.
Не завжди захворювання має яскраво виражену симптоматику. Для профілактики серйозних проблем потрібно приходити на огляд лікаря офтальмолога не рідше одного разу на рік, а дітей потрібно показувати фахівцеві хоча б кожні півроку. Планові візити виключають ризик незворотних наслідків та дозволяють виявити хворобу на початковій стадії розвитку.

Як отримати консультацію окуліста та від чого залежить ціна послуги?

Організувати відвідування лікаря нескладно – достатньо зателефонувати нам або написати онлайн, вибрати зручний час для візиту та приїхати на огляд. За наявності в минулому проблем з очима або артеріальним тиском слід взяти з собою медичні висновки та результати досліджень – це допоможе при складанні анамнезу. Зверніть увагу, що після прийому не можна сідати за кермо і працювати за комп'ютером щонайменше 4-6 годин через застосування крапель, які розширюють зіницю.

Вартість консультації офтальмолога у нас прийнятна та включає спектр діагностичних процедур для перевірки стану очного дна, сітківки, гостроти зору тощо. Ціна може змінюватись в залежності від рівня кваліфікації лікаря, а також у разі необхідності проведення додаткових обстежень.

Результати прийому у фахівця: що може порадити окуліст

Після спілкування з лікарем можна зрозуміти:
 1. у чому причина погіршення стану зорової системи;
 2. чи є потреба у використанні засобів корекції;
 3. чи існує ризик прогресії хвороби;
 4. як запобігти зниженню гостроти зору.

Консультація досвідченого лікаря окуліста необхідна для визначення найбільш вдалого і безпечного способу терапії. Найчастіше усунути проблему виходить з допомогою консервативного лікування (прийому ліків, нанесення місцевих засобів, гімнастики очей, дозування навантажень, апаратного впливу) і носіння лінз чи окулярів. Але є патології із показаннями для оперативних втручань. Інноваційні технології (факоемульсифікація, лазерна корекція, інтравітреальні ін'єкції тощо) відрізняються малоінвазивністю, тому відновлення відбувається швидко, і пацієнт може довго не перебувати у стаціонарі.

Якщо необхідна консультація офтальмолога, телефонуйте за номерами 067 326-98-20, 099 576-42-83!