Контактні лінзи

 Порушення зору - це ще не привід купувати окуляри. Сучасні бренди пропонують більш вигідну альтернативу - контактні лінзи. Вони стануть справжнім порятунком для людей, яким окуляри доставляють дискомфорт в носінні. 

 
В асортименті інтернет-магазину Оптика ЛІК представлена величезна різноманітність виробів з різними характеристиками. Серед них кожен покупець зможе вибрати і купити якісні контактні лінзи для очей, які підходять під конкретні запити.

З яких матеріалів виготовляються контактні лінзи? 

Наш магазин працює з перевіреними виробниками, які застосовують високотехнологічні матеріали для виготовлення лінз. До них відносяться гідрогель з додаванням силікону і гідрогель без добавок. Обидва варіанти контактних лінз забезпечують комфорт в носінні, і є гіпоалергенними. Очні лінзи, вироблені на основі гідрогелю, являють собою оптику високої якості, яка не перешкоджає потокам повітря. 
 
Додатковою перевагою лінз є якісний огляд без спотворень. Такі лінзи для очей практично не відчуваються на оці, що благотворно впливає на відчуття під час рухів і самопочуття в цілому. Навіть в умовах негоди або поганого освітлення чіткість зору буде на вищому рівні. Купити контактні лінзи для зору також варто людям, які хочуть змінити колір очей. 
 
В асортименті представлені різноманітні моделі, які кріпляться на рогівку, і додають новий відтінок. Подібна функція дозволяє додати якусь «родзинку», урізноманітнити образ і навіть приховати деякі недоліки. Гідрогель також виконує захисну функцію.Він надійно захищає очі від ультрафіолетових променів. 
 
Крім виробів з гідрогелю, можна замовити лінзи для очей з гідрогелю та силікону в інтернет-магазині з доставкою. Моделі відрізняються довгим терміном носіння, стійкою фіксацією, практичністю і простотою в користуванні. Лінзи з гідрогелю та силікону підходять для повсякденного носіння, занять спортом і читання. Для кожної мети підходять певні варіанти, які підбираються на основі приписів офтальмолога. 
 

Які існують види контактних лінз? 

Купівля і вибір лінз (Україна) - це непростий процес, що вимагає особливої ​​уваги. Для початку потрібно проконсультуватися з лікарем або пройти безкоштовну діагностику зору в Оптика ЛІК. Отримані результати і рекомендації фахівця стануть основою для вибору відповідних контактних лінз. Пацієнт може вибрати лінзи з наступних категорій: 
 
  • традиційні; 
  • з певним терміном носіння (місяць, кілька тижнів, квартал); 
  • одноденні; 
  • контактні лінзи без обмежень по носіння. 
У каталозі також можете купити терапевтичну продукцію, яка призначається при конкретному захворюванні. Ціна товарів з кожної групи відрізняється. Тому, перед тим, як зробити замовлення, потрібно уточнити вартість лінз для очей в Києві. 
 
Найбільш вигідні умови продажу пропонує Оптика ЛІК. Ми напряму співпрацюємо тільки з надійними брендами, які випускають аксесуари для зору високої якості. Завдяки цьому, вдається встановлювати доступні ціни на представлені товари. 
 

Як правильно підібрати контактні лінзи? 

Процес вибору будь-яких видів лінз повинен починатися з консультації з офтальмологом. Лікар проводить повноцінну діагностику в Києві, яка дозволяє визначити важливі показники. До них відносять радіус виробів, оптичну силу і тип корекції. Додатково потрібно визначити ще кілька параметрів: 
 
  • Термін носіння і догляд. Контактні лінзи багаторазового використання потребують постійного, але простого догляду. Одноденні варіанти є вигідним рішенням в плані гігієни. Вони не вимагають догляду, оскільки носяться тільки протягом 1 дня. Традиційні контактні лінзи можна носити до року. 
  • Наявність УФ-фільтра. Необхідність у додаткової функції залежить від способу життя і регіону проживання. Якщо пацієнт тривалий час перебуває на вулиці, або проживає в південних регіонах, тоді варто вибрати вироби з УФ-фільтром, що захищає зір. 
  • Режим носіння. Продаж лінз в режимі онлайн передбачає можливість покупки моделей з денним, гнучким або пролонгованою режимом носіння. До першої категорії належать контактні лінзи, які знімаються на ніч, в другу - варіанти, що не знімаються 1-2 ночі, а третю групу складають контактні лінзи з тривалим терміном носіння без зняття (до місяця). 
Важливо також визначитися з показниками вмісту вологи і повітропроникності, а також типом жорсткості. 
 

Чому варто купити лінзи в Оптика ЛІК? 

Якщо потрібна оптика, в якій можна купити лінзи високої якості на вигідних умовах, тоді ви на вірному шляху. Магазин представляє великий асортимент контактних лінз, які відрізняються зручністю в носінні, відсутністю спотворень і привабливим зовнішнім виглядом. 
 
Крім цього, у нас отримаєте можливість замовити безкоштовну діагностику, що допоможе зробити правильний вибір. Щоб замовити контактні лінзи з доставкою, ціна яких приємно здивує, достатньо заповнити заявку онлайн на сайті інтернет-магазину або зателефонувати. Доставка діє по Україні.