Дитячі сонцезахисні окуляри

Турбота про дітей може виражатися різними способами. Купівля правильної оптики є одним з них. Підбираючи для дитини чи підлітка якісні дитячі сонцезахисні окуляри, ви захищаєте очі від серйозних порушень, і знижуєте шкоди від впливу ультрафіолету. 
 
Крім цього, аксесуар додає впевненості в собі підліткам, а малюкам піднімає настрій. Оптика ЛІК пропонує великий асортимент таких моделей за доступною ціною. Якщо потрібні дитячі сонцезахисні окуляри для дитини в Україні, звертайтеся до нас! Підберемо якісну і стильну модель під конкретні запити. 
 

Як вибрати окуляри для дітей? 

Різноманітність виробів, представлених на сайті, настільки велике, що батькам складно вибрати відповідну модель. В даному випадку важливе не тільки зовнішній вигляд сонцезахисних окулярів, а ще основні параметри, які відрізняють моделі для малюків. Окуляри для дитини чи підлітка повинні володіти правильною формою, прилягати до голови (в міру), і не злітати під час активних рухів. 
 
Особливу увагу варто приділити містку, що з'єднує сонцезахисні лінзи. Він не повинен викликати дискомфортні відчуття. Довжина і ширина елемента повинні відповідати параметрам дитячого перенісся. Крім цього, окуляри для дитини повинні мати оптимальний рівень захисту від ультрафіолетових променів. На якісних підліткових і дитячих моделях вказане маркування UVB і UVA. 
 
Це означає, що сонцезахисні окуляри захищають від двох видів випромінювання. Цифра, яка вказується поруч з відміткою вказує на конкретну ступінь захисту. Окуляри сонцезахисні дитячі можуть мати один з 5 рівнів.Щоб правильно підібрати його, потрібно орієнтуватися на кілька простих порад: 
  • Ступінь захисту 4 і 3 (включає аксесуари UV 400 і G-15) рекомендована для малюків з південних регіонів (це досить високий захист очей від сонця); 
  • Окуляри з рівнем від 1 до 2 забезпечують захист від 82-85% ультрафіолетових променів (підходять для дітей, які проживають в середній смузі України); 
  • Рівень захисту 5 варто купити для поїздок з малюками в засніжені гори, або до моря (це максимальний ступінь захисту від яскравих сонячних променів). 
Підбираючи окуляри для дівчинки чи хлопчика, варто пам'ятати, що вони потрібні не тільки для прогулянок в сонячну погоду. В негоду сонце теж буває активним. Гуляти без очок в таких умовах досить небезпечно. Щоб не нашкодити здоров'ю малюка, необхідно купити сонцезахисні окуляри з відповідним рівнем захисту. 
 

З яких матеріалів виготовляються сонцезахисні дитячі окуляри? 

Перед тим, як купити дитячі окуляри, варто вивчити ще одну важливу характеристику - матеріал. Він повинен бути міцним і водночас легким. Сучасні бренди пропонують окуляри від сонця з високотехнологічних матеріалів, які витримують сильне механічний вплив. 
 
Вони не ламаються і не тріскаються при падінні, що захищає очі від небезпечних осколків. Окремо варто розглянути лінзи. Дитячі сонцезахисні окуляри для хлопчиків і дівчаток не повинні мати занадто темні лінзи. Навіть якщо маленька мамина модниця вимагає чорні окуляри від сонця, варто запропонувати альтернативу з більш світлими лінзами.
 

Купівля дитячих сонцезахисних окулярів в Оптика ЛІК 

Дитячі сонцезахисні окуляри в Києві непросто замовити. У магазинах може не виявитися потрібного розміру і моделі. Крім цього, варто довіряти тільки надійним постачальникам, які представляють безпечні сонцезахисні окуляри для підлітків і дітей. Саме таким постачальником є ​​Оптика ЛІК. 
 
Тут можна замовити дитячі лінзи і сонцезахисні окуляри для малюків високої якості від перевірених брендів за доступною ціною. Пропонуємо велике розмаїття і можливість пройти безкоштовну діагностику зору. Щоб замовити сонцезахисні окуляри для малюків, ціна яких відносно недорога, досить залишити заявку на сайті або зв'язатися з менеджерами по телефону.