Універсальні сонцезахисні окуляри

Раніше сонцезахисні окуляри поділялися тільки на 2 категорії - для жінок і чоловіків. Але, мода внесла корективи, і тепер покупці отримали можливість купити універсальні окуляри. Головною відмінністю таких виробів є лаконічний дизайн і відсутність яскраво виражених елементів. 
 
Окуляри унісекс - це вираження індивідуальності через стриманий стиль і колірну гамму, а також надійний захист зору. Оцінити переваги таких аксесуарів пропонує інтернет-магазин Оптика ЛІК. У каталозі представлені сонцезахисні окуляри з категорії унісекс в різних виконаннях. 
 

Чим відрізняються окуляри унісекс? 

Універсальні сонцезахисні вироби представляють собою стильні аксесуари, які можуть носити жінки, чоловіки, а також підлітки. Вони надійно захищають очі від шкідливого випромінювання і вигідно підкреслюють модні образи. Крім цього, універсальні сонцезахисні окуляри, мають інші відмінності: 
 
  • відсутність страз і інших декоративних елементів; 
  • непомітні забарвлення; 
  • акуратні оправи; 
  • стриманий дизайн.
Продукт, який володіє зазначеними характеристиками, підходить як для повсякденних, так і строгих нарядів. Крім цього, окуляри здатні коригувати зір в разі наявності певних порушень.
 

Що представлено в асортименті Оптика ЛІК? 

Наш магазин пропонує окуляри сонцезахисні універсальні в різних варіаціях. Товари відрізняються за ступенем захисту зору, матеріалом, формою, розміром і призначенням. Крім цього, Оптика ЛІК являє колекції окулярів відомих брендів. 
 
Щоб вибрати найбільш підходящий варіант, потрібно визначитися з метою носіння.В каталозі знайдете універсальні сонцезахисні окуляри з діоптріями (для корекції зору), поляризацією і захисними фільтрами. Якщо складно вибрати окуляри із запропонованого асортименту, можете звернутися за допомогою до досвідчених консультантів. 
 

Чому варто купити універсальні окуляри в Оптика ЛІК? 

Якщо вам важливо вибрати стильні і одночасно безпечні для зору окуляри унісекс, тоді наш інтернет-магазин до ваших послуг! Вибір виробів дуже великий. Тут знайдете якісні варіанти, які здатні стати доповненням чоловічих і жіночих образів. 
 
Вибравши вподобані універсальні окуляри, можете легко оформити замовлення онлайн через форму сайту або зв'язатися з менеджерами по телефону. Гарантуємо оперативну доставку та вигідні умови покупки. Доставка здійснюється в Києві і по містах України.