Офісні лінзи

 Люди, які проводять багато часу за комп'ютером, з особистого досвіду знають, на який стрес піддаються очі, постійно перебуваючи під впливом екранного випромінювання. З'являється втома очей, головний біль, відчуття напруги у шиї та спині. За наявності таких симптомів слід звернути увагу на можливість замовити окуляри з офісними лінзами.

Офісні лінзи: особливості

Як спрощений різновид прогресивних лінз, офісні лінзи стануть відмінним рішенням для тих, кому необхідно підвищити якість зору поблизу і на середній відстані.
При роботі в офісі часто доводиться переводити погляд, наприклад, від монітора до співрозмовника за столом або опускати очі, щоб щось прочитати на папері. Офісні лінзи створені для того, щоб вам не потрібно було змінювати оправу щоразу, коли потрібно перефокусувати погляд з одного об'єкта на інший.
Такі лінзи відрізняються від лінз для читання, наприклад, тим, що мають розширену дистанцію чіткого зору. Завдяки цьому нюансу час на адаптацію очей до таких лінз скорочується до мінімуму, а іноді й зовсім не потрібний.

Як підібрати офісні лінзи

Перш ніж придбати окуляри з офісними лінзами, варто визначити завдання, для яких окуляри будуть використовуватися. Також за допомогою спеціаліста потрібно буде визначити величину рефракції та центрувати лінзи в оправі. Оскільки якість зору в окулярах безпосередньо залежить від того, наскільки точно буде виконане калібрування оправи саме на вашій особі, виміри необхідні детальні.
Справа в тому, що наші особи різною мірою несиметричні – про це вам скаже будь-який лікар. Тому при підборі очок потрібно враховувати індивідуальні параметри кожного, щоб очі до окулярів згодом якнайшвидше адаптувалися.
Незалежно від того, яка конфігурація лінз виявиться підходящою для вас, слід звернути увагу на покриття офісних лінз, яке, звичайно, вплине на ціну, але буде розумним вкладенням у ваше здоров'я. Покриття на лінзах - це захист від відблисків світла від ламп у приміщенні, а також від випромінювання, яке походить від монітора. Залежно від характеристик покриття, його функції можуть змінюватись.

Офісні лінзи: співвідношення ціна-якість

Щоб розрахувати суму, яку необхідно сплатити за готові окуляри, слід звернутися до консультанта оптики. Справа в тому, що офісні лінзи для окулярів роблять різні виробники, ціна на продукцію яких у каталозі салонах оптики буде різною. Істотні відмінності між продукцією різних марок, як правило, відображені в ознайомлювальних буклетах або описах товару на сайті.
Спеціальне покриття, яким оснащуються офісні лінзи для окулярів, також впливає на те, якою буде їхня ціна. Чим більший рівень захисту від випромінювання, синього світла, подряпин та забруднень, тим більше потрібно буде заплатити за такі лінзи. Зате можна буде не перейматися заміною очок незабаром. Технології виготовлення лінз з часом розвиваються, тому покриття на них стає все більш функціональним.
 
Існує також фактор вартості, який охоплює не офісні лінзи, а оправу для окулярів: її ціна може змінюватись в залежності від дизайну, ваги, матеріалів виготовлення, форми та, звичайно, бренду. Оправа повинна підходити до форми обличчя і прикрашати його, при цьому будучи зручною, невагомою та комфортною в носінні. При виборі краще приміряти кілька моделей, щоб вибрати найкращу.