Оправи

Оправи для окулярів є досить популярним товаром серед сучасних покупців. Якщо раніше рамки мали виключно медичне призначення, то сьогодні вони є багатофункціональними аксесуарами, які вигідно доповнюють образ. 
 
Великий асортимент таких моделей знайдете в каталозі інтернет-магазину Оптика ЛІК. Тут представлені модні оправи для окулярів від відомих світових брендів за доступною ціною. Серед такого розмаїття кожен покупець може вибрати серед них виріб під конкретні запити. 
 

Які види оправ для окулярів пропонує Оптика ЛІК? 

Пріоритетним завданням виробників оптики є виготовлення оправ для окулярів високої якості. Кожен з них використовує в процесі міцні матеріали та новітні технології, що дозволяє створювати надійні конструкції, які забезпечують комфорт в носінні. Для зручності вони поділяються на кілька різновидів. 
 
Основна класифікація передбачає поділ на окуляри для жінок, чоловіків і дітей. Існують також стильні оправи для окулярів унісекс. Конструкції розробляються в індивідуальному порядку. Фахівці враховують відстань між зіницями, будову голови, а також стильові уподобання. 
 
В результаті в каталогах з'являються моделі, які повністю відповідають побажанням покупців. Але, крім такої класифікації, оправи в Оптика ЛІК діляться на кілька груп: 
 • обідкові; 
 • безобідкові; 
 • полуобідкові. 
Зазначені варіанти відрізняються за формою і конструкції обідка, який утримує лінзи. Що стосується матеріалу, то магазин Оптика ЛІК пропонує купити металеві та пластикові оправи для окулярів в Києві.Для їх виготовлення використовуються міцні види пластика і сплави металу з напиленням дорогоцінних матеріалів. Деякі моделі також прикрашені декоративними елементами. 
 

Як правильно вибрати оправу для окулярів? 

Щоб підібрати підходящу модель, необхідно враховувати подану класифікацію. Крім цього, потрібно визначитися з призначенням. В каталозі знайдете оправи окулярів для корекції зору і оправи для сонцезахисних виробів. 
 
Вибираючи перший варіант, необхідно обов'язково проконсультуватися з фахівцем, і пройти діагностику, яку Оптика ЛІК надає на безоплатній основі. Перед тим, як замовити оправу для окулярів, необхідно врахувати кілька параметрів: 
 • довжину заушника; 
 • ширину рамки; 
 • ширину окуляра; 
 • ширину носової перегородки (містка); 
 • висоту окуляра. 
Крім цього, потрібно враховувати ефекти від різної оптики. Наприклад, для товстих елементів необхідно підбирати міцні оправи. Якщо вибираєте якісні сонцезахисні оправи, тоді потрібно крім розміру враховувати також форму особи. 
 
Для овальної форми підходять «авіатори» і моделі з плавними переходами. Покупцям з круглим обличчям варто підбирати прямокутні і «котячі» оправи. Великі і круглі вироби підходять для людей з прямокутною формою обличчя. 
 
У разі виникнення труднощів з вибором оправи або визначенням показників зору, зверніться за допомогою до наших досвідчених консультантів. Наш інтернет-магазин оправ для окулярів гарантує комплексний підхід, тому будьте впевнені, що знайдете відповідний варіант під свої потреби.
 

Чому вигідно купити оправу в Оптика ЛІК? 

Якщо вас цікавить великий каталог оправ, в якому знайдете вироби різних стилів і розмірів, тоді ви на правильному шляху. Наш інтернет-магазин пропонує величезний асортимент моделей від відомих брендів за доступною вартості. Кожен товар відрізняється комфортом в носінні і високим рівнем міцності. Носити таку оправу - одне задоволення. 
 
Оформивши замовлення у нас, ви отримаєте не тільки високоякісну продукцію, а ще й ряд додаткових переваг: 
 • можливість проконсультуватися з фахівцем; 
 • безкоштовну діагностику зору і обстеження зіниць; 
 • допомогу кваліфікованих співробітників в процесі вибору. 
Щоб купити якісні оправи для окулярів онлайн в Україні, досить вибрати товар, і оформити заявку на сайті. Менеджер зв'яжеться з вами в найкоротший термін, і уточнить деталі замовлення. Доставка діє для Києва, Одеси та інших міст України.