Унісекс оправи

Своєю появою на ринку оправи унісекс викликали величезний ажіотаж. Бурю емоцій викликав зовнішній вигляд виробів, адже вони створені так, що конструкції одночасно підходять для чоловіків і жінок. В даному випадку бренди зробили акцент на зовнішньому вигляді. Моделі не мають яскраво виражених особливостей, вони є універсальними атрибутами стилю. 
 
Але, це не означає, що вони не здатні підкреслити індивідуальність. В асортименті Оптика ЛІК представлені модні оправи для окулярів унісекс, які вигідно доповнюють щоденні та святкові образи. Моделі відрізняються високою якістю і стильним оформленням. 
 

Що представлено на сайті Оптика ЛІК? 

У каталозі знайдете унісекс оправи на будь-який смак і гаманець. Залежно від призначення вони поділяються на такі групи: 
  • ексклюзивні оправи для окулярів; 
  • товари для затемнених окулярів (сонцезахист); 
  • вироби для декоративної оптики; 
  • оправи окулярів для корекції зору. 
Зазначена різноманітність свідчить про те, що сучасні оправи є багатофункціональною продукцією. Вони володіють практичною і комфортною конструкцією, і одночасно відповідають останнім тенденціям моди. У колекції магазину представлени ​​класичні оправи для окулярів, а також інноваційні моделі з незвичайними відтінками і декоративними елементами. 
 

За якими критеріями вибирати оправи унісекс? 

Перш ніж вибрати унісекс оправи для різних моделей окулярів в Києві, необхідно визначитися з деякими нюансами: 
  • призначення оправи; 
  • ціна; 
  • форма (крапля, «авіатори», закруглені); 
  • тип лінз; 
  • дизайн ; 
  • колір.
У деяких покупців вироби унісекс асоціюються з непоказними товарами, які нічим не відрізняються один від одного. Але, Оптика ЛІК розвіює міф. Пропонуємо купити модні дизайнерські оправи для окулярів, які здатні стати прекрасним доповненням образу. Вибираючи товари, враховуйте також матеріал. 
 
Від нього залежить комфорт і тривалість носіння оправ окулярів. Міцні конструкції виготовляються з металевих сплавів, з напиленням. Єдиним нюансом є вага. 
 
Для виробництва легких виробів використовуються міцні види пластика. Але, вони схильні до швидкого зношування. Якщо виникають труднощі при виборі підходящої оправи, просто зверніться до досвідчених консультантів нашого магазину. 
 

Якісні і модні оправи унісекс в Оптика ЛІК 

Знайти в Києві ідеальний варіант оправи в стилі унісекс не просто. У пошуках потрібного варіанта іноді доводиться ходити по декількох магазинах, і витрачати дорогоцінний час. Вигідною альтернативою стане Оптика ЛІК. 
 
Тут представлений великий асортимент виробів за доступною ціною. Кожен клієнт зможе підібрати, і купити якісну оправу унісекс на вигідних умовах в онлайн режимі. Гарантуємо індивідуальний підхід і оперативну доставку. 
 
Додатковою перевагою співпраці є безкоштовна діагностика зору. Щоб купити модну оправу унісекс, достатньо заповнити заявку на сайті або зв'язатися з менеджерами по телефону, вказаному на сайті.