Жіночі оправи

Сучасні жіночі оправи для окулярів - це не тільки утримують конструкції для лінз, а ще й стильні доповнення образів. Тому представниці прекрасної статі приділяють особливу увагу вибору виробів. Значення має кожна деталь, починаючи від матеріалу, і закінчуючи зовнішнім виглядом.
Інтернет-магазин Оптика ЛІК стане знахідкою для покупців, які шукають такі товари. На сторінках електронного каталогу знайдете якісні і модні жіночі оправи для різних видів очок за доступною ціною. Велика розмаїтість дозволить кожній красуні вибрати відповідну модель в Києві, що підкреслює імідж.
 

Які оправи для жінок пропонує Оптика ЛІК?

Наш магазин співпрацює зі світовими брендами, які постачають вироби самих різних конструкцій. На сайті представлені жіночі сучасні оправи для окулярів наступних видів:

  • повнообідкові;
  • без обідка;
  • напівобідкові.

В основу такої класифікації закладені особливості рамки, в яку вставляються лінзи. Перша категорія складається з товарів, в яких обідки обрамляють лінзу. Для виробництва використовується метал, ударостійкий пластик і комбінований матеріал.

Друга категорія включає жіночі стильні оправи для окулярів, що приєднуються до лінз за допомогою спеціальних гвинтових кріплень. Обідки по краях відсутні. Крім цього, в магазині можна купити модні напівобідкові варіанти. Вироби відрізняються наявністю обідка тільки у верхній (рідше нижньої) частини.

Деякі моделі включають також міцну нейлонову волосінь, що є продовженням обідка. Якщо потрібна стильна оправа для окулярів жіноча, ціна якої відносно недорога, то напівобідкові вироби стануть гідним варіантом. Моделі, представлені на сайті, також можуть відрізнятися за стилем виконання.

Сучасні бренди виробляють найрізноманітніші моделі, які стануть надійною опорою для лінз, а також оригінальним доповненням гардеробу. Для строгих образів ідеальним рішенням стане класична оправа жіноча. Якщо вибираєте модну модель для повсякденного одягу або романтичних нарядів, варто розглянути продукцію з орнаментами, малюнками та іншими декоративними елементами.

 

Як підібрати жіночу оправу для окулярів?

Досвідчені консультанти з магазину Оптика ЛІК рекомендують вибирати оправи для окулярів жіночі в каталозі нашого магазину. Тут є фільтри, за допомогою яких легко впорядкувати потрібні вироби. Крім цього, потрібно враховувати тип особи.

Це спростить завдання представницям прекрасної статі, а також допоможе вибрати ідеальний варіант, що підкреслює риси обличчя. Ось кілька порад щодо правильного вибору:

  • для кругловидих дівчат підходять оправи з гострими кутами і прямими лініями;
  • на володарках овальної форми обличчя красиво виглядають практично будь-які вироби (але дуже вузьких і великих варіантів варто уникати);
  • жінкам з трикутною формою обличчя підійде модна жіноча оправа для окулярів овальної форми.

Пропонуємо також купити красиві і надійні моделі для прямокутної форми особи. До них відносяться овальні і круглі оправи.

 

Вигоди покупки жіночих оправ в Оптика ЛІК

Мало які магазини можуть запропонувати вигідні умови покупки оптики. Оптика ЛІК є одним з них. У нас можна купити жіночу оправу для окулярів різних моделей за доступними цінами. Головними перевагами такої покупки є:

  • великий асортимент;
  • сумісність зі всілякими видами лінз;
  • професійна допомога у виборі товарів;
  • безкоштовна діагностика зору.

Щоб жіночі оправи для різних видів окулярів купити в Києві, потрібно вибрати один з можливих способів замовлення. Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з менеджерами магазину по телефону.