CAROLINE ABRAM

  • Всі розділи
  • Жіночі оправи
  • Жіночі сонцезахисні окуляри

 Окуляри – це не просто цікавий аксесуар. Це частина образу, яка підкреслює всі ваші особливості та переваги. Незалежно від того, створені вони для захисту від сонця чи зору, важливо грамотно підібрати модель. Зробити це можна в оптиці району Теремки.

Окуляри створені для регулярного носіння, тому вони мають бути досить потужними, надійними та довговічними. Це все не повинне заважати привабливому зовнішньому вигляду. Такі моделі ви можете знайти у колекції популярного бренду CAROLINE ABRAM.

Особливості бренду

Цей бренд є одним з найвідоміших виробників розкішних аксесуарів. З її полікультурним минулим (з Африки, Америки, Європи) не дивно, що у засновниці бренду Керолайн виникла спокуса створити свою елегантну колекцію ацетатних оптичних оправ. Нова колекція оправ від бренду CAROLINE ABRAM, призначена виключно для жінок, є вибір розкішних жіночих дизайнів у яскравих кольорах і поєднаннях, якими вони наважуються кинути виклик.
За час роботи бренд заслужив популярність у різних куточках планети. Шанувальників вишуканих аксесуарів можна знайти в Європі, Америці, Азії. В Україні популярність також більша. Знайти CAROLINE ABRAM окуляри ви можете в оптиці або у відповідних інтернет-магазинах.
Для виготовлення сонцезахисних окулярів та оправ використовується матеріал, який характеризується надійністю, міцністю та довговічністю. Тут високо цінується якість, тому, купуючи аксесуари, ви можете не переживати за те, що вони відразу зламаються, фарба зітреться, а колір вигорить.
На створення бренду Кароліна Абрам надихнула культова та невід'ємна мода 60-х років. Сміливі оправи з вигинами метелика, пантос, котяче око. Моделі доступні в нескінченній палітрі ультрамодних кислотних кольорів, які будуть супроводжувати та підкреслювати усі ваші образи.

Опис окулярів CAROLINE ABRAM

Окуляри відрізняються витонченим французьким відтінком та дизайном з вінтажними елементами. Унікальний стиль, який поєднується з великою різноманітністю різних матеріалів, що використовуються дизайнером, таких як тверде каміння, діаманти та дерево.

Це колекція якості та чудового стилю для кожної жінки та дівчини. Оправи CAROLINE ABRAM відмінно підійдуть як періодичного, так постійного носіння. Серед незліченних варіантів ви зможете знайти оправи:

  • круглі;
  • квадратні;
  • прямокутні;
  • кошаче око.
Нагороджена численними нагородами за свій новаторський стиль, француженка Керолайн Абрам є одним із найуспішніших та наймодніших дизайнерів на міжнародній арені. Оправи від бренду CAROLINE ABRAM завжди перебувають у постійному розвитку, щоб пропонувати шанувальникам нові та авангардні продукти, ніколи не нехтуючи унікальним та неповторним стилем.
Колекція окулярів від популярного європейського бренду CAROLINE ABRAM відрізняється нестандартними формами та кольорами, а кожна модель – це справжній шедевр дизайну, концентрат досліджень та інновацій у галузі стилів та матеріалів.