Дитячі оправи

Дитячі оправи для окулярів - це особлива категорія виробів, до яких ставляться високі вимоги. Вони призначені для покупців, які тільки починають досліджувати світ, і в процесі пізнають різні явища. Окуляри частково допомагають в цьому, а також захищають очі малюків і підлітків від яскравих сонячних променів. У цьому вони схожі на моделі для дорослих. 
 
Але, між зазначеними категоріями існують також відчутні відмінності. Оправи для окулярів дитячі та підліткові мають менші розміри (пристосовані для будови дитячої голови), відрізняються за формою, а також пристосовані для активних занять. Підібрати підходящий варіант легко зможете на сайті Оптика ЛІК. У каталозі представлені модні моделі зі зручною конструкцією. 
 

Якими повинні бути дитячі оправи для окулярів? 

Перед тим, як купити дитячі оправи для захисних або коригувальних окулярів в Києві, необхідно проконсультуватися з офтальмологом. Крім цього, можете скористатися послугою діагностики зору в магазині Оптика ЛІК. Досвідчені фахівці, що працюють тут, допоможуть правильно вибрати модель для очей дитини чи підлітка. 
 
Крім діагностики та консультації, лікарі рекомендують вибирати оправи дитячі з урахуванням наступних нюансів: 
  • виріб не повинен бути занадто вузьким або широким - параметри повинні точно відповідати відстані між очима і іншим важливим параметрам; 
  • для активних діток потрібно підбирати моделі, які не злітають під час рухів; 
  • перед покупкою, переконайтеся, що перед вами потрібні види товарів (наприклад, дитячі оправи для дівчаток); 
  • криві або вигнуті варіанти в даному випадку не допускаються.
Особливу увагу приділіть містку дитячої та підліткової оправи. Ідеальним рішенням стане конструкція, в якій місток прилягає до перенісся дитини. Надмірно широка або вузька дитяча оправа викликає біль і дискомфорт, а також призводить до серйозних порушень здоров'я. 
 

Які оправи для дитини пропонує Оптика ЛІК? 

Головним завданням виробників є створення максимально комфортних виробів для ще не повністю розвиненою перенесення у дітей. Для цього вони проводять ретельні дослідження, і застосовують спеціальні матеріали. Кращі оправи для окулярів дитячі пропонує інтернет-магазин Оптика ЛІК. 
 
Ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами, які дотримуються встановлених стандартів. Завдяки цьому, в асортименті присутні модні вироби для підлітків і зручні вироби для дітей меншого віку. Кожне з них забезпечує комфорт в носінні і виконує головне призначення (захист від сонця або корекція зору). 
 
Щоб правильно вибрати і купити дитячу оправу для підлітка дитини серед такого розмаїття, необхідно визначитися з наступними параметрами: 
  • розмір; 
  • тип конструкції; 
  • матеріал; 
  • переваги дитини. 
Додатковим критерієм є механізм регулювання. Вирішивши купити оправи для хлопчиків або дівчаток, переконайтеся, що вони оснащені такою функцією. 
 

Якісні і модні дитячі оправи від Оптика ЛІК 

Магазин пропонує клієнтам підліткові вироби від перевірених брендів за доступною ціною. Вони відповідають встановленим вимогам та забезпечують зручність у носінні. Порадує батьків також вартість.
 
Звернувшись до магазину, не думатимете, де на дитячі оправи для окулярів вигідніша ціна. Крім цього, оправи можна носити з наймолодшого віку і навіть коли дитина в автокріслі для дітей.
 
Достатньо лише підібрати відповідний колір та форму, яка візуально підкреслить обраний образ. Якщо цікавить якісна та модна оправа для підлітків та дітей, просто перейдіть у каталог. Для замовлення достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті.