Charriol

 Charriol - люксовий бренд, що прославився на весь світ аксесуарами преміум-класу (годинником, окулярами, ювелірними прикрасами). Він впевнено зберігає свій престижний статус на ринку, і, якщо вас цікавить якісна оптика в такому місті як Кропивницький, продукція цього виробника заслуговує на окрему увагу.

Бренд Charriol: звідки він і чим прославився?

Ця торгова марка була заснована Філіпом Шаріолем, з'явилася 1983 р., у Женеві. Засновник її на той час вже мав великий досвід продажу, чудово знався на потребах, і розумів, що за аксесуарами преміум-класу майбутнє.
Першим продуктом був годинник зі швейцарським механізмом та оригінальним дизайном. Вони принесли бренду популярність і успіх, тому перша колекція очок від Шаріоль, що з'явилася в 1993 р., уже сприймалася суспільством з довірою. У ньому розкривалися кельтські мотиви. Споживачам припали до смаку витончені дизайни та різноманітність фарб, використаних в оправах.
У 2010 р. брендом Шаріоль була запущена лінія чоловічих сонцезахисних окулярів та оправ на титановій та карбоновій основі, відмінною рисою яких став дизайн у вигляді протектора шин. Ці моделі підкорили молодих та активних людей.
Високий попит залишається за аксесуарами, розробленими для підтримки ділового образу, вони цінуються людьми з витонченим смаком.
Сьогодні нові оптичні колекції фахівці Charriol розробляють та випускають спільно з Grosfilley Lunettes. Тандем з відомим французьким брендом, який спеціалізується саме на окулярах преміум-класу, дозволяє уявити світові унікальні аксесуари, які мають неймовірно високий попит.

Особливості продукції люксового лейблу Шаріоль

Варто виділити кілька характерних рис Charriol:
  • для виготовлення брендових оправ використовується матеріал високої якості;
  • для надання статусності та вишуканості виробам, в їх декоруванні застосовують дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння;
  • більшість операцій у виробництві оправ здійснюється вручну.
Кожна модель — це шедевр, який стає стильною та вишуканою окрасою, підкреслює образ впевненості у собі та своїй чарівності, уособлюючи філософію лейбла: «Мистецтво жити інакше».
Також бренд має свою особливу традицію випускати колекції аксесуарів, що переплітаються з іншими за дизайном. На думку виробника, у стильному образі все має бути гармонійно: сонцезахисні окуляри, годинник, прикраса.

Покупка оптики від Charriol

Сьогодні придбати представлені Шаріоль окуляри чоловічі, сонцезахисні або вишукані оправи для оптики, що коректує, нескладно. Але слід робити це у спеціалізованому магазині, який співпрацює з цим виробником безпосередньо. Замовлення на інтернет-ресурсі дозволить заощадити час і не переплачувати, отримавши унікальний аксесуар із сертифікатом та гарантіями.