JOS.Eschenbach

 • Всі розділи
 • Жіночі оправи
 • Унісекс оправи
 • Чоловічі оправи

 Німецький виробник окулярів – компанія Eschenbach – розпочала свою діяльність у 1913 році. Сьогодні оправи Ешенбах відомі у всьому світі блискучою якістю, легкістю, чудовим дизайном, високим ступенем комфортності. Компанія пропонує кілька лінійок оправ, призначених для різних категорій споживачів: JOS., FREIGEITS, MARC O'POLO та інші.

Бренд JOS.Eschenbach створений у 2015 році – як пам'ять засновника компанії Йозефа Ешенбаха. У дизайні моделей використано найбагатший столітній досвід із німецькими традиціями плюс витончена елегантність сучасних розробок. Така гармонія у поєднанні з використанням унікальних матеріалів та інноваційних технологій дає разючий результат – чоловічі та жіночі окуляри JOS.Eschenbach спочатку користуються підвищеним попитом.
Німецька оптика реалізується через профільний магазин оптики, або можна придбати модель, що сподобалася в Інтернеті.

Особливості очок JOS.Eschenbach

Окуляри JOS.Eschenbach – квінтесенція якості, що отримується за допомогою застосування сучасних технологій, та майстерності, напрацьованої за сторіччя. Споживач отримує не просто трендові окуляри, а зручну річ для довгострокового носіння.
Відмінна риса колекції JOS.Eschenbach – благородний вигляд у скандинавських тонах землістих відтінків. Пропонуються суворі, витончені форми із чіткими лініями – панто, квадрат, їх інтерпретації. Є моделі із круглими формами. Вигідно виділяються філігранні дужки.
Переваги очок JOS.Eschenbach очевидні:
 • бездоганну якість перевірено та підтверджено столітнім досвідом;
 • сучасний дизайн з vintage елементів;
 • форми оправ привертають увагу оригінальністю та досконалістю ліній (наприклад, привертають увагу моделі з подвійною перемичкою, шестикутні оправи);
 • використовувані матеріали безпечні та гіпоалергенні;
 • окуляри мають малу вагу – від 4 грамів;
 • широкий вибір кольорової гами;
Бренд JOS.Eschenbach – лауреат премії German Brand Award.

Використовувані у виробництві оправ матеріали

У виробництві окулярів JOS.Eschenbach використовуються найкращі матеріали. У поєднанні із застосовуваними технологіями – це гарантія якості. Більшість моделей виробляють із найлегшого титану, частина – у поєднанні з ацетатом. Ідеально підібрані пропорції та гра всіляких відтінків демонструє високу майстерність та приналежність до преміум-класу.
 1. Титан. Застосовують різні види цього металу - від міцного до гнучкого бета-титану. Матеріал відрізняється винятковою легкістю, довговічністю, гіпоалергенністю, стійкістю до корозії.
 2. Ацетат. Виготовляють із бавовни, одержуючи целюлозу хімічним шляхом. З ацетатних пластин виготовляють оправи – матові, глянсові, прозорі.
 3. Титан-ацетат. Таке поєднання – це простота та компактність. Передню частину оправи роблять із титану, до неї кріплять напівпрозорі, блискучі завушники. Це надає моделям особливого шарму.