Lumiere

  • Всі розділи
  • Жіночі оправи
  • Чоловічі оправи

 Окуляри Lumiere – це фантастичний вибір моделей різних стилів. Можна підібрати невагому пластикову оправу для роботи за комп'ютером, придбати престижні окуляри з натурального дерева для корекції зору або придбати яскраву модель для захисту очей від ультрафіолетового випромінювання. Аксесуари пропонуються у широкому ціновому діапазоні.

У Харкові можна придбати окуляри бренду Lumiere, заглянувши у професійну оптику. Ще більше моделей – на веб-сайтах в Інтернеті. Замовлення можна зробити з доставкою додому.

Які окуляри пропонує Lumiere

Окуляри Lumiere призначені для широкої споживчої аудиторії без обмежень віку. Головні переваги виробів бренду – якість, тривалий термін експлуатації, фантастичний вибір форм та забарвлень моделей – для чоловіків, жінок, дітей.
У дизайні окулярів Lumiere гармонійно поєднуються класичні елементи та гостромодні прикраси у трендових життєствердних тенденціях. Тому носити такі моделі можна за будь-якого способу життя.
Виробник пропонує такі форми оправ Lumiere:
  1. Авіатори – незмінно гостромодна форма, актуальна для чоловіків та жінок. Каплевидна конфігурація вигідно підкреслює переваги особи, дає достатній кут огляду. Металева оправа такої форми виглядає строго та елегантно.
  2. Вайфарери - квадратні або трапецієподібні лінзи, підходять будь-якому типу обличчя. Крадуть недоліки. Вважаються традиційною класикою.
  3. Котяче око – тільки для жінок. Екстравагантна, кокетлива форма, що привертає увагу, з куточками, що звужуються, витягнутими до скронь. Ефектно підкреслює переваги особи, надає жіночності.
  4. Панто – популярні в жіночій та чоловічій моді окуляри з лінзами, заокругленими знизу та спрямленою лінією вгорі. Забезпечують оптимальний огляд.
  5. Клабмайстри - округла знизу конфігурація з потовщенням вгору. Виглядають солідно та стильно.
  6. Тишейди - екстравагантно круглі лінзи, зазвичай з тонкою оправою або без неї. У розмірі оверсайз таку модель називають «Стрекозами».
  7. Сай фей – незвичайна, вузька та витягнута модель з різною формою лінз. Виглядає ексцентрично.

Матеріали, що застосовуються у виробництві окулярів Lumiere

У виробництві оправ та сонцезахисних окулярів Lumiere використовуються виключно якісні матеріали. Оправи виготовляють із трьох видів сировини – металу, пластику та натуральних матеріалів.
Самий ходовий матеріал – пластик різноманітних видів. Пластикові вироби відносно недорогі, міцні, зносостійкі, невибагливі у догляді. Відмінна основа для дизайнерських фантазій можна комбінувати всілякі кольори, поєднувати з іншими матеріалами. Використовуються ацетат целюлози, гриламід, кевлар.
Металеві оправи міцніші. Виглядають солідно та суворо. Компанія використовує титан, монель, нержавіючу сталь.
З натуральних матеріалів застосовується натуральне дерево, ріг. Це дорого, престижно та стильно.