MO

 Окуляри для чоловіка – більше ніж просто аксесуар. Оправи відображають характер, стиль, індивідуальність, і повинні бути обрані у формі та кольорі, які найкраще підходять до обличчя та зовнішності. Сотні варіантів представлені в магазині оптики у Запоріжжі. Асортимент є на будь-який смак та гаманець, тому просто визначтеся з тим, що вам підходить. Відомий бренд МО пропонує десятки моделей статусних чоловіків.

Різновиди чоловічих окулярів МО

Форма обличчя, колір очей та обличчя вказують на який тип окулярів орієнтуватися. Модель в оправі балансує форму обличчя, а колір зробить все інше. Якщо у вас світлі очі, вони мають бути виділені чорною або темною рамкою. Такі моделі можна знайти у колекції МО. Ацетатні окуляри більше закривають обличчя і, отже, зморшки, тоді як металеві моделі дають більше світла та простору особі. Форму та колір також вибирайте, виходячи з довжини волосся та бороди.
Круглі окуляри підходять чоловікам з незграбним обличчям, оскільки вони пом'якшують риси. Овальна форма, як окуляри МО, також популярна, одна з найбільш затребуваних разом з квадратною, тому що підходить для серцеподібних або незграбних рис обличчя. Вони допомагають відвернути увагу від вираженої лінії підборіддя.
Квадратна оправа – варіант для чоловіків з м'якими рисами обличчя, оскільки надає впевненості погляду та всьому вигляду загалом. Прямокутні ламають округлість обличчя та роблять погляд витонченим.
Відрізняються моделі та матеріалами оправи:
  • пластикові, як у МО, популярні серед любителів вінтажу. Вони є правильним рішенням для людей з квадратною особою;
  • титан – міцний та довговічний матеріал із чудовими характеристиками. Сплав на основі титану дозволяє рамі повертатися до первісної форми навіть після сильного скручування чи вигину;
  • металева рама - універсальний варіант, що має витонченість;
  • варіанти із дорогоцінних металів. Вони дорогі та вважаються показником статусу.

Вибір очок для чоловіків від МО

Від бренду МО знайдеться безліч варіантів оправ. Ви підберете окуляри МО ідеальної форми, кольору та матеріалу. Але, окрім візуальної краси, ключовим фактором вибору є зручність. Переконайтеся, що оправа досить широка, щоб дужки не впиралися в голову з обох боків. Передня частина очок повинна бути ширшою за обличчя, щоб у скронь дужки не торкалися голови і заходили за вуха, як у багатьох варіантах МО.
Також переконайтеся, що стрижні досить довгі. Вони повинні простягатися повністю за вухами, причому невелика частина утримує оправу на місці. Оцініть зручність та посадку перенісся. У багатьох випадках носова частина має регульовані силіконові виступи, як окуляри МО, що дозволяють регулювати оправу на власний розсуд.
Приміряючи оправу для окулярів, переконайтеся, що вона залишається на місці, піднімаючи та опускаючи голову, а потім нахиляючи її. Якщо носоупори і дужки правильно відрегульовані, окуляри повинні залишатися на місці, не викликаючи відчуття тісноти або дискомфорту.