WOW

 • Всі розділи
 • Дитячі та підліткові оправи
 • Жіночі оправи
 • Чоловічі оправи

 Якщо ви шукаєте стильні окуляри за лояльною ціною, wow це те, що вам потрібно! Каталоги бренду пропонують оправи для оптики та сонцезахисні окуляри у великому асортименті. Тут ви зможете вибрати аксесуари для чоловіків, жінок та дітей, які найбільш відповідають вашим потребам та можливостям.

Як вибрати окуляри Wow?

Цінова політика ВОВ дозволяє придбати кілька пар очок, що вдало гармоніюють з кожним створеним чином. Вибираючи, необхідно враховувати відповідність аксесуара типу зовнішності, способу життя та зоровим здібностям. Відвідуючи магазини оптики у місті Дніпро, зверніть увагу на рекомендації щодо вибору:
 • Вибирайте відповідні елементи оправи: для рухомого способу життя підійдуть регульовані носоупори з силікону та гнучкі завушники, що дозволяють надійно зафіксувати окуляри на носі та не боятися втратити їх при різких рухах чи швидких нахилах.
 • Рамки оправи та завушники з'єднуються за допомогою шарнірів, використання пружних шарнірів дають деякі переваги.
 • На завушники для уникнення алергічних реакцій встановлюються спеціальні наконечники, наприклад із силікону.
 • Оправи поділяють на безободкові, напівободкові та ободкові. Вибір однієї з них визначає ступінь обмеження світлових отворів оправ.
 • Щоб визначити відповідний розмір оправи (якщо ви його не знаєте), потрібно взяти вже наявні комфортні окуляри (або приміряти в магазині), і подивитися на внутрішній стороні правого отвору три цифри, що позначають розмір світлового отвору, розмір містка і довжину отвору.
 • Wow окуляри можна вибрати, використовуючи сайт інтернет-магазину. При виборі враховуйте свій тип обличчя:
 1. для овальної особи підходять оправи будь-яких форм, за винятком занадто великих розмірів;
 2. для круглих осіб підійдуть окуляри з прямими лініями, з яскраво вираженими кутами, прямокутні оправи, не підійдуть круглі та надто маленькі;
 3. для трикутної (серцеподібної) особи підійдуть овальні та круглі окуляри, а також безободкові. Не рекомендуються окуляри «котяче око», а також надмірно громіздкі;
 4. для прямокутних осіб підходять овальні та заокруглені окуляри, безободкові. Не підходять маленькі та незграбні форми;
 5. для обличчя у формі трапеції найкраще підходить «котяче око».
 • Wow досить універсальний бренд, який виготовляє окуляри для різних стилів: ділового, повсякденного, екстравагантного.

Скільки коштують окуляри WOW?

Покупців, які зупинили свій вибір на WOW, ціна неодмінно порадує. Наприклад, сонцезахисні окуляри зі стразами wow можуть коштувати від 700 до 1000 грн. При цьому до якості виробу немає ніяких нарікань.
Wow окуляри чудово зарекомендували себе як надійні вироби за демократичною ціною. У колекціях представлені моделі, виготовлені з різних матеріалів, незвичайних форм та кольорових рішень. Шанувальники старої доброї класики також знайдуть собі варіанти. Ви підберете окуляри, які найбільше відображають вашу індивідуальність!